Milliseid isikuandmeid minult kogutakse ja kuidas neid kasutatakse või töödeldakse?


Milliseid isikuandmeid minult kogutakse ja kuidas neid kasutatakse või töödeldakse?


Hoiame järgmist teavet meie regulaarliikmete halduses.

Peame teie tegelikku eesnime ja e-posti aadressi kohustuslikuks. Me ei salvesta teadlikult pseudonüüme ega hüüdnimesid.

Kui olete täpsustanud, siis lisage veel põhilisi andmeid, nagu telefon, asukoht, sünniaasta või teie suhtestatus. Samuti, kui see on märgitud, teie kalduvused või BDSM-kogemused. Need andmed on vabatahtlikud andmed, mille olete meile andnud kontaktvormi kaudu. Siia võib lisada ka andmed, mida annate, kui külastate püsilaua.

Meie vanuse ja asukoha statistika jaoks oleks tore, kui te annaksite meile teavet, näiteks oma sünniaasta ja elukoha või linnaosa.

Me salvestame ka statistilisi andmeid, nagu kuupäev, mil sa meiega ühendust võtsid, millal sa esimest korda meie püsilaua külastasid, kui kaua sinu vaatlusperiood kestab (see väärtus on dünaamiline) ja millal sa tegelikult püsilaua külastasid. Tegelikud külastused regulaarlauale registreeritakse jooksva aasta ja kahe aasta kohta tagantjärele.

Lisaks märgime ära, kas olete meie uudiskirjale registreerunud, kas olete meie WhatsApp-grupi osaleja, kas olete selle grupi jaoks märgitud ja kas olete teemakohane.

Samuti registreerime, kas olete registreerunud mõnele eriüritusele.

Kõiki neid andmeid saate igal ajal vaadata oma kasutajakontol, mille me oleme just selleks otstarbeks sisse seadnud. Saadame teile teie isiklikud juurdepääsuandmed, kui võtate meiega esimest korda ühendust.FAQ-Stand: Sa, 18 / 06 / 2022 / 07:49 | FAQ-ID: 30