Miks korraldatakse püsilauad veebikaamera chat'i kaudu, kui te olete tõeline püsilaua?


Miks korraldatakse püsilauad veebikaamera chat'i kaudu, kui te olete tõeline püsilaua?


Alates Stammtischi asutamisest 2012. aastal oleme pühendunud sellele, et olla tõeline, mitte virtuaalne Stammtisch. Kuni 2020. aasta alguseni ei olnud aga Corona-pandeemiat ja kuni selle ajani ei olnud ka toitlustusasutuste sulgemisega seotud sulgemisi.

Corona sunnib meid siinkohal natuke ümber mõtlema.

Oleme märganud, et meie püsikliendid tahavad üksteist näha ja ühendust hoida, hoolimata Corona-pandeemiast. Seetõttu oleme otsustanud muuta reaalse Stammtischi ajutiselt virtuaalseks videoplatvormiks. Videovestlus toimib väga hästi, osaleja vajab ainult arvutit või internetiühendusega nutitelefoni.

Milline on videovestluse täpne Interneti-aadress?

Palume uustulnukatel või huvilistel võtta meiega ühendust meie kontaktvormi kaudu või e-posti aadressil stammtisch@bdsm-muenster.com. Seejärel teavitame teid aegsasti. Seejärel teavitame teid aegsasti.

Oluline märkus: virtuaalsed regulaarlauad on ainult asendusregulaarlauad! Me eelistame ka edaspidi tõelisi offline-toidulaudu ja hoiame neid alati, kui meil on selleks võimalus. Niipea, kui restoranidel lubatakse oma ruumid taas avada, kohtume uuesti Mauritiusel. Siinkohal istume muidugi piisava vahemaa tagant ja järgime praegu kehtivat koroonakaitse määrust. Kui see pärast avamist uuesti sulgub, läheme taas üle virtuaalsele püsilauaversioonile.FAQ-Stand: Di, 27 / 09 / 2022 / 23:04 | FAQ-ID: 40