Kas olete seotud mõne kogukonnaga või on teil katusorganisatsioon?


Kas olete seotud mõne kogukonnaga või on teil katusorganisatsioon?


Ei, sest see regulaarlaud ei ole seotud ühegi kogukonna või BDSM-skene veebilehega (välja arvatud muidugi meie enda koduleht). Meil ei ole katusorganisatsiooni ega kuulume klubisse. Me loeme end ainult Saksamaa BDSM-skene osaks üldiselt.

Oleme aktiivne liige BDSM võrgustiku Münster ja Münsterland. See võrgustik tekkis muuhulgas tänu meie regulaarliikmete lauatööle.

Suur erand on BVSM e.V. (Bundesvereinigung Sadomasochismus e.V. - www.bvsm.de). Alates 2016. aasta augustist oleme BVSM e.V. korporatiivne liige "püsilauana", et luua võrgustikke ja vahetada kogemusi teiste püsilauadega üleriigiliselt. See liikmelisus ei too kaasa mingeid kohustusi üksikute Stammtischi osalejate jaoks! Praeguse seisu (2021. aasta lõpp) kohaselt ei ole BVSM e.V. ilmselt enam olemas, ei ole veebilehte ega ole võimalik BVSM e.V.-ga e-posti teel ühendust võtta.

Kuigi me oleme esindatud erinevatel BDSM-/Kinnismõte-/Erotika veebilehtedel ja oleme seal esindatud, ei allu me ühelegi välisele ettekirjutusele, kuidas me peaksime olema kui püsilaulik või kuidas me peame käituma (mõnel portaalil on sellised viinakujutised jne.). Me oleme 100% sõltumatud ja jääme selleks ka edaspidi.

Meie jaoks ei ole absoluutselt eeltingimuseks, et te peate olema registreeritud mõnel välisel BDSM/fetish/erootilisel veebisaidil.FAQ-Stand: Di, 27 / 09 / 2022 / 22:59 | FAQ-ID: 8