Jste přidruženi k nějakému společenství nebo máte zastřešující organizaci?


Jste přidruženi k nějakému společenství nebo máte zastřešující organizaci?


Ne, protože tato tabulka pravidelných návštěvníků je nezávislá na jakýchkoli webových stránkách komunity nebo BDSM scény (samozřejmě kromě naší vlastní domovské stránky). Nemáme žádnou zastřešující organizaci ani nepatříme do žádného klubu. Počítáme se pouze za součást BDSM scény v Německu obecně.

Jsme aktivním členem sítě BDSM Münster a Münsterland. Tato síť vznikla mimo jiné díky práci našich pravidelných hostů u stolu.

Velkou výjimkou je BVSM e.V. (Bundesvereinigung Sadomasochismus e.V. - www.bvsm.de). Od srpna 2016 jsme firemním členem BVSM e.V. "jako stůl štamgastů", abychom mohli navazovat kontakty a vyměňovat si zkušenosti s ostatními stoly štamgastů po celé zemi. Toto členství není pro jednotlivé účastníky Stammtische nijak závazné! Podle současného stavu (konec roku 2021) BVSM e.V. pravděpodobně již neexistuje, nemá webové stránky ani není možné se s BVSM e.V. spojit e-mailem.

I když jsme přítomni na různých BDSM-/Fetish-/Erotic webech a jsme tam zastoupeni, nepodřizujeme se žádným vnějším předpisům, jak bychom měli vypadat jako pravidelný stůl nebo jak se máme chovat (některé portály mají takové likérové představy atd.). Jsme stoprocentně nezávislí a zůstáváme takoví i nadále.

Rozhodně není podmínkou, abyste byli zaregistrováni na externích BDSM/fetišistických/erotických webových stránkách.FAQ-Stand: Út, 24.01.2023 / 19:50 Uhr