právní upozornění


právní upozornění


V minulosti se bohužel nejednou stalo, že u nás pobývali lidé, kteří měli pravidelný kontakt se státním zastupitelstvím, policií, soudy atd. - a podle toho také dobře znali a znají různé věznice zevnitř. O tom jsme se však dozvěděli až dodatečně nebo velmi pozdě - např. z osobních rozhovorů nebo veřejných zpráv.

BDSM Stammtisch Münster und Münsterland rozhodně není kontaktním místem pro osoby, které jsou nebo v minulosti byly aktivně zapojeny do trestné činnosti v případech, jako je vražda, znásilnění, sex nebo sexuální jednání s nezletilými atd..

Vedení Stammtische se tímto od těchto lidí výslovně distancuje.

Pokud se o takových případech dozví vedení Stammtische od některého člena nebo zájemce, okamžitě ho vyloučíme ze Stammtische!

Předem však neprověřujeme, zda má zájemce záznam v trestním rejstříku. Nejedná se o překročení rychlosti a/nebo body ve Flensburgu.

Víme, že toto téma je choulostivé a nepříliš příjemné, dokonce velmi děsivé (co za lidi se pohybuje na scéně...). I my jsme se museli a musíme naučit, jak se s tím vypořádat. Nicméně - a to je třeba říci zcela jasně: pro takové lidi není u našeho stolu štamgastů místo a my máme na toto téma velmi jasný názor. Platí zde nulová tolerance - žádné kdyby a ale a možná byste mohli udělat výjimku... NE.

Velmi důležité pro nováčky a zájemce:

To by však nemělo bránit žádnému novému zájemci přijít ke stolu pravidelných návštěvníků! Musíme však chránit účastníky stolů ostatních pravidelných návštěvníků a nabídnout jim chráněný prostor. Otevřeně se tímto tématem zabýváme a nabízíme všem chráněný prostor.

Jen o tom musíme předem jasně informovat - jasné informace, jasná komunikace.FAQ-Stand: Út, 24.01.2023 / 19:55 Uhr