Proč jsou stoly štamgastů organizovány přes webkamerový chat, když jste skutečným stolem štamgastů?


Proč jsou stoly štamgastů organizovány přes webkamerový chat, když jste skutečným stolem štamgastů?


Od založení Stammtische v roce 2012 jsme se snažili být skutečným Stammtischem - nikoli virtuálním. Až do začátku roku 2020 však žádná pandemie Corony neprobíhala a do té doby nedošlo k žádným výlukám s uzavřením stravovacích zařízení.

Corona nás nutí trochu se zamyslet.

Všimli jsme si, že naši pravidelní návštěvníci se chtějí vídat a udržovat kontakt i přes pandemii Corony. Proto jsme se rozhodli dočasně přepnout skutečný Stammtisch na virtuální videoplatformu. Videochat funguje velmi dobře, účastník potřebuje pouze počítač nebo chytrý telefon s připojením k internetu.

Jaká je přesná internetová adresa pro videochat?

Prosíme nováčky nebo zájemce, aby nás kontaktovali prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo e-mailu na adrese stammtisch@bdsm-muenster.com. Poté vás budeme včas informovat. Poté vás budeme včas informovat.

Důležité upozornění: virtuální stoly pravidelných návštěvníků jsou pouze náhradní stoly pravidelných návštěvníků! Budeme i nadále preferovat skutečné offline stoly a pořádat je, kdykoli k tomu budeme mít příležitost. Jakmile budou restaurace opět moci otevřít své prostory, sejdeme se opět na místě na Mauriciu. Zde samozřejmě budeme sedět v dostatečné vzdálenosti od sebe a dodržovat aktuálně platnou vyhlášku o ochraně koruny. Pokud se po otevření opět zavře, přejdeme opět na verzi virtuálního stolu pro štamgasty.FAQ-Stand: Út, 24.01.2023 / 19:54 Uhr