Jaké osobní údaje jsou o mně shromažďovány a jak jsou používány nebo zpracovávány?


Jaké osobní údaje jsou o mně shromažďovány a jak jsou používány nebo zpracovávány?


Ve správě členů tabulky pravidelných uživatelů ukládáme následující informace.

Vaše skutečné křestní jméno a e-mailovou adresu považujeme za povinné. Záměrně nezaznamenáváme pseudonymy ani přezdívky.

Pokud jste zadali další základní údaje, jako je telefon, místo, rok narození nebo příbuzenský stav. Také, pokud je to uvedeno, vaše sklony nebo vaše zkušenosti s BDSM. Tyto údaje jsou dobrovolné údaje, které jste nám poskytli prostřednictvím kontaktního formuláře. Sem lze zařadit i informace, které poskytnete při návštěvě stolu stálých hostů.

Pro naše statistiky o věku a poloze by bylo dobré, kdybyste nám mohli poskytnout informace, jako je rok narození a místo bydliště nebo okres.

Zaznamenáváme také statistické údaje, jako je datum, kdy jste nás kontaktovali, kdy jste poprvé navštívili náš stůl stálých zákazníků, jak dlouho trvalo vaše pozorovací období (tato hodnota je dynamická) a kdy jste skutečně navštívili stůl stálých zákazníků. Skutečné návštěvy tabulky pravidelných návštěvníků se zaznamenávají za běžný rok a dva roky zpětně.

Dále si všímáme, zda jste zaregistrováni v našem zpravodaji, zda jste účastníkem naší skupiny WhatsApp, zda jste byli do této skupiny označeni a zda jste zájemcem o téma.

Zaznamenáváme také, zda jste se zaregistrovali na speciální událost.

Všechny tyto údaje si můžete kdykoli prohlédnout ve svém uživatelském přihlášení, které jsme zřídili právě pro tento účel. Při prvním kontaktu s námi vám zašleme vaše osobní přístupové údaje.FAQ-Stand: Út, 24.01.2023 / 19:53 Uhr