Mám neobvyklé sklony nebo preference v oblékání...


Mám neobvyklé sklony nebo preference v oblékání...


Transgender a oděvní fetišisté:

  • Stammtische se samozřejmě můžete zúčastnit - stejně jako všichni ostatní. Mějte však na paměti, že jste zde ve výrazné početní převaze.
  • Podívejte se pozorně na otázky k tématu "Outfit". Drzé nebo naprosto nedbalé oblečení je zde odmítáno - nechceme se dostat do problémů s provozovatelem místa konání.
  • Pokud si nejste jisti, přijďte bez oblečení, tj. v běžném oblečení bez "fetišistického oblečení".
  • Pokud chcete (biologicky muž) vystupovat v ženském oblečení a nejste si jisti, zda je vaše oblečení vhodné, pošlete prosím své fotografie v tomto oblečení vedení Stammtisch několik dní předem. Proč to všechno? Chceme vás i nás ušetřit nevhodných chvil v naší lokalitě a nechceme se dostat do problémů s provozovatelem lokality.


Nebojte se však:

Slova tolerance a přijetí píšeme ve velkém a žijeme jimi i u stolu štamgastů. Na nikoho se nebudeme dívat přezíravě nebo negativně jen proto, že má jiný způsob života nebo zvláštní preference v oblékání. Očekáváme zde normální vzhled.

"Každý Jeck je prostě jiný."
... a to je to, co dělá náš Stammtisch tak výjimečným!

Lidé s neobvyklými fantaziemi, sklony, sexuálními preferencemi:

Jste vítáni na Stammtisch.

Vyloučeny jsou však osoby, které ...
  • plně vykonávají trestní právo (např. obchodování s lidmi).
  • Náš BDSM je (meta)konsensuální a výslovně vylučuje trestní záležitosti. Vyhrazujeme si právo v této souvislosti v případě potřeby vydat rozhodnutí o vyloučení.
  • Stůl pravidelných účastníků můžeme vyloučit, pokud se zjistí, že účastník byl již odsouzen za trestné (závažné) činy. Toto vyloučení bude projednáno a rozhodnuto v rámci vedení Stammtisch.
FAQ-Stand: Út, 24.01.2023 / 19:51 Uhr