Vai esat saistīts ar kādu kopienu, vai jums ir jumta organizācija?


Vai esat saistīts ar kādu kopienu, vai jums ir jumta organizācija?


Ne, nes ši nuolatinių lankytojų lentelė nepriklauso jokiai bendruomenei ar BDSM scenos svetainei (žinoma, išskyrus mūsų puslapį). Neturime nei skėtinės organizacijos, nei priklausome kokiam nors klubui. Mes save laikome tik BDSM scenos Vokietijoje dalimi apskritai.

Esame aktyvūs BDSM tinklo Miunsteryje ir Miunsterlande nariai. Šis tinklas, be kita ko, atsirado dėl mūsų nuolatinių narių darbo prie stalo.

Didelė išimtis yra BVSM e.V. (Bundesvereinigung Sadomasochismus e.V. - www.bvsm.de). Nuo 2016 m. rugpjūčio mėn. esame "BVSM e.V." korporatyviniai nariai, kad galėtume užmegzti ryšius ir keistis informacija su kitais reguliariais staliukais visoje šalyje. Ši narystė neįpareigoja atskirų Nuolatinių lankytojų stalas dalyvių! Pagal dabartinę padėtį (2021 m. pabaiga) BVSM e.V. tikriausiai nebeegzistuoja, nėra nei interneto svetainės, nei galima susisiekti su BVSM e.V. el. paštu.

Nors esame įvairiose BDSM-/Fetish-/Erotic svetainėse ir esame jose atstovaujami, mes nepaklūstame jokioms išorinėms taisyklėms, kaip turėtume būti kaip nuolatiniai lankytojai ar kaip turėtume elgtis (kai kurie portalai turi tokių alkoholio idėjų ir pan.). Esame 100 % nepriklausomi ir tokie išliksime.

Mums visiškai nebūtina, kad būtumėte užsiregistravę išorinėje BDSM/fetišo/erotinėje svetainėje.FAQ-Stand: An, 24.01.2023 / 19:50 Uhr