juridiskais paziņojums


juridiskais paziņojums


Anksčiau, deja, ne kartą yra buvę, kad pas mus apsistodavo žmonės, kurie nuolat bendravo su prokuratūra, policija, teismais ir t. t. - ir atitinkamai gerai pažinojo ir pažįsta įvairius kalėjimus iš vidaus. Tačiau apie tai sužinojome tik vėliau arba labai vėlai, pvz., iš asmeninių pokalbių ar viešų pranešimų.

"BDSM Nuolatinių lankytojų stalas Münster und Münsterland" tikrai nėra kontaktinis centras žmonėms, kurie yra arba praeityje buvo aktyviai įsitraukę į nusikalstamas veikas, tokias kaip žmogžudystė, išprievartavimas, lytiniai ar seksualiniai santykiai su nepilnamečiais ir pan..

Nuolatinių lankytojų stalas vadovybė aiškiai atsiriboja nuo šių žmonių.

Jei apie tokius atvejus Nuolatinių lankytojų stalas vadovybė sužinos iš nario ar suinteresuotos šalies, mes nedelsdami pašalinsime tokį asmenį iš Nuolatinių lankytojų stalas!

Tačiau iš anksto netikriname, ar suinteresuota šalis turi teistumą. Tai nėra susiję su greičio viršijimu ir (arba) taškais Flensburge.

Žinome, kad ši tema yra subtili ir nelabai maloni, netgi labai bauginanti (kokie žmonės sukiojasi scenoje...). Mes taip pat turėjome ir turime išmokti, kaip su tuo susidoroti. Tačiau - ir tai reikia aiškiai pasakyti - tokiems žmonėms nėra vietos prie mūsų nuolatinių lankytojų stalo ir mes turime labai aiškią nuomonę šiuo klausimu. Čia yra nulinė tolerancija - jokių "jeigu" ir "bet", ir galbūt galėtumėte padaryti išimtį... NE.

Labai svarbu naujokams ir suinteresuotosioms šalims:

Tačiau tai neturėtų sustabdyti naujų susidomėjusių asmenų nuo apsilankymo prie nuolatinių lankytojų stalo! Tačiau turime apsaugoti kitų nuolatinių stalo dalyvių stalus ir pasiūlyti jiems saugomą erdvę. Šią temą nagrinėjame atvirai ir visiems siūlome saugią erdvę.

Tiesiog privalome iš anksto pateikti aiškią informaciją apie tai - aiškią informaciją, aiškų bendravimą.FAQ-Stand: An, 24.01.2023 / 19:55 Uhr