Kāpēc regulāro apmeklētāju galdi tiek organizēti, izmantojot tīmekļa tērzēšanu, ja jūs esat īsts reg


Kāpēc regulāro apmeklētāju galdi tiek organizēti, izmantojot tīmekļa tērzēšanu, ja jūs esat īsts reg


Nuo pat "Nuolatinių lankytojų stalas" įkūrimo 2012 m. siekiame būti tikra, o ne virtuali "Nuolatinių lankytojų stalas". Tačiau iki 2020 m. pradžios nebuvo "Corona" pandemijos, o iki tol nebuvo draudimų uždaryti viešojo maitinimo įstaigas.

"Corona" verčia mus šiek tiek pamąstyti.

Pastebėjome, kad mūsų nuolatiniai lankytojai nori susitikti ir palaikyti ryšį, nepaisant "Corona" pandemijos. Todėl nusprendėme laikinai pakeisti tikrąjį Nuolatinių lankytojų stalas į virtualią vaizdo platformą. Vaizdo pokalbiai veikia labai gerai, dalyviui tereikia kompiuterio arba išmaniojo telefono su interneto ryšiu.

Koks tikslus vaizdo pokalbių interneto adresas?

Prašome naujokus ar suinteresuotus asmenis susisiekti su mumis per kontaktinę formą arba el. paštu stammtisch@bdsm-muenster.com. Tuomet laiku jus informuosime. Tuomet laiku jus informuosime.

Svarbi pastaba: virtualūs nuolatinių lankytojų stalai yra tik nuolatinių lankytojų pakaitalai! Mes ir toliau teiksime pirmenybę tikriesiems nuolatinių lankytojų stalams ir rengsime juos, kai tik turėsime galimybę. Kai tik restoranams bus leista vėl atidaryti savo patalpas, vėl susitiksime Mauricijuje. Čia, žinoma, sėdėsime pakankamu atstumu vienas nuo kito ir laikysimės šiuo metu galiojančio "Corona" apsaugos potvarkio. Jei po atidarymo jis vėl užsidarys, vėl pereisime prie virtualaus nuolatinių lankytojų stalo versijos.FAQ-Stand: An, 24.01.2023 / 19:54 Uhr