Kāds ir labākais veids, kā nokļūt uz Nuolatinių lankytojų stalas ar automašīnu?


Kāds ir labākais veids, kā nokļūt uz Nuolatinių lankytojų stalas ar automašīnu?


Mūsų "Nuolatinių lankytojų stalas" vieta Mauricijus yra Miunsterio gatvėje Warendorfer Straße 71. Jei atvykstate automobiliu, užprogramuokite palydovinę navigaciją šiuo adresu. Jei "Nuolatinių lankytojų stalas" ar renginys vyksta kitoje vietoje, naudokite datos puslapyje nurodytą adresą.

Parkavimo vietos paieškoms skirkite maždaug 10-15 minučių. Automobilių stovėjimo vietą rasite prie pat kelio arba įvažiuosite į šalutines gatves.

Atvykimas / navigacija su NUNAV

Kad kelionė automobiliu nekeltų streso, rekomenduojame naudoti NUNAV navigaciją. Kodėl?

Dauguma navigacijos sistemų paprastai nukreipia naudotoją trumpiausiu arba greičiausiu keliu į paskirties vietą, dažniausiai - gerai žinomais pagrindiniais keliais. Jei dauguma navigacijos sistemų dabar pasirenka šiuos maršrutus, nesunku apskaičiuoti, kad šie maršrutai greitai tampa perpildyti ir kad juose labai didelė spūsčių rizika.

Apskaičiuodama maršrutą NUNAV naudoja visą turimą kelių tinklą. Tai reiškia, kad naudotojas vedamas keliais, kuriuose šiuo metu spūsčių tikimybė yra labai maža. Paprastai tai leidžia greičiau pasiekti kelionės tikslą ir patirti mažiau streso. NUNAV sistemoje nėra tokio dalyko kaip greičiausias ar trumpiausias maršrutas, o tik vienas optimalus maršrutas. Kas 15 sekundžių NUNAV patikrina, ar apskaičiuotas maršrutas vis dar idealus, ir prireikus iš naujo apskaičiuoja maršrutą į paskirties vietą pagal esamą padėtį.

Žinoma, nė viena navigacijos sistema nėra 100 % tobula. Jei maršrute esantis kelias greitai uždaromas (pvz., avarija, statybvietė, renginys, kliūtys kelyje ir t. t.), tai galima lengvai ir patogiai įvesti į NUNAV ir apie tai pranešti. Po trumpo rankinio patikrinimo NUNAV paslaugų teikėjo "Graphmasters GmbH" įmonėje į pranešimą atsižvelgiama visiems NUNAV naudotojams apskaičiuojant maršrutą. Kuo daugiau naudotojų toje vietovėje naudojasi NUNAV, tuo tiksliau ir geriau apskaičiuojamas maršrutas.

"NUNAV" yra nemokama (be reklamos) "Android" ir "iOS" operacinėms sistemoms, ją galima naudoti lengvuosiuose automobiliuose, autobusuose, sunkvežimiuose ir kurjerių tarnybose. "NUNAV" yra aktyviai tobulinama ir turi daug kitų funkcijų (pvz., parkavimo vietų paskirties vietoje rodymas, degalinių ar elektros įkrovimo stotelių rodymas ir t. t.), dėl kurių ji yra ir bus unikali navigacijos programinė įranga.

Navigacijos programėlėje NUNAV galite nuskaityti QR kodą (mygtukas dešinėje paieškos lauko pusėje). Šiame QR kode pateikiamas visas paskirties vietos adresas, todėl nieko nereikia įvesti. Jei lankotės šiame puslapyje, pavyzdžiui, naudodamiesi išmaniuoju telefonu ir jau esate įsidiegę NUNAV, spustelėkite po QR kodu esančią NUNAV teksto nuorodą ir visus paskirties vietos duomenis tiesiogiai perkelkite į NUNAV. Lengviau būti negali!

www.nunav.net
Nunav programa Android
Nunav programėlė iOS

FAQ-Stand: An, 24.01.2023 / 19:56 Uhr