Kādi personas dati no manis tiek vākti un kā tie tiek izmantoti vai apstrādāti?


Kādi personas dati no manis tiek vākti un kā tie tiek izmantoti vai apstrādāti?


Reguliariųjų naudotojų lentelės narių administravime saugome šią informaciją.

Jūsų tikrąjį vardą ir el. pašto adresą laikome privalomais. Sąmoningai neįrašome slapyvardžių ar pravardžių.

Jei nurodėte, galite nurodyti kitus pagrindinius duomenis, pavyzdžiui, telefoną, gyvenamąją vietą, gimimo metus arba giminystės ryšį. Taip pat, jei nurodyta, savo polinkius arba BDSM patirtį. Šie duomenys yra savanoriški duomenys, kuriuos mums pateikėte per kontaktinę formą. Čia taip pat galima įtraukti informaciją, kurią pateikiate lankydamiesi prie nuolatinių lankytojų stalo.

Būtų malonu, jei amžiaus ir vietos statistikos tikslais pateiktumėte mums tokią informaciją, kaip gimimo metai ir gyvenamoji vieta arba rajonas.

Taip pat registruojame statistinius duomenis, pavyzdžiui, datą, kada su mumis susisiekėte, kada pirmą kartą apsilankėte prie mūsų nuolatinių lankytojų stalo, kiek laiko truko jūsų stebėjimo laikotarpis (ši reikšmė yra dinamiška) ir kada iš tikrųjų apsilankėte prie nuolatinių lankytojų stalo. Faktiniai apsilankymai prie nuolatinių lankytojų stalo registruojami einamaisiais metais ir dvejus metus atgaline data.

Be to, pažymime, ar esate užsiregistravę mūsų naujienlaiškyje, ar dalyvaujate mūsų "WhatsApp" grupėje, ar esate pažymėtas šioje grupėje ir ar ieškote temos.

Taip pat registruojame, ar užsiregistravote į specialų renginį.

Visus šiuos duomenis galite bet kada peržiūrėti savo naudotojo prisijungimo programoje, kurią sukūrėme būtent šiuo tikslu. Kai pirmą kartą su mumis susisieksite, atsiųsime jums asmeninius prieigos duomenis.FAQ-Stand: An, 24.01.2023 / 19:53 Uhr