juridiskais paziņojums


juridiskais paziņojums


Agrāk diemžēl ne reizi vien ir gadījies, ka pie mums uzturējās cilvēki, kuriem bija regulāri kontakti ar prokuratūru, policiju, tiesām u.c. - un kuri attiecīgi arī labi pazina un zināja dažādus cietumus no iekšpuses. Tomēr mēs par to uzzinājām tikai vēlāk vai ļoti vēlu, piemēram, personīgās sarunās vai publiskos ziņojumos.

BDSM Regulāro apmeklētāju galds Münster und Münsterland noteikti nav kontaktpunkts cilvēkiem, kuri ir vai ir bijuši aktīvi vai pagātnē iesaistīti kriminālnoziegumos, piemēram, slepkavībās, izvarošanās, seksuālās darbībās vai seksuālās darbībās ar nepilngadīgām personām utt..

Ar šo Regulāro apmeklētāju galds vadība skaidri norobežojas no šiem cilvēkiem.

Ja Regulāro apmeklētāju galds vadībai par šādiem gadījumiem uzzinās no kāda biedra vai ieinteresētās personas, mēs nekavējoties izslēgsim šo personu no Regulāro apmeklētāju galds!

Tomēr mēs iepriekš nepārbaudām, vai ieinteresētajai personai ir sodāmība. Runa nav par ātruma pārsniegšanu un/vai punktiem Flensburgā.

Mēs zinām, ka šī tēma ir delikāta un ne pārāk patīkama, pat ļoti biedējoša (kādi cilvēki uziet uz skatuves...). Arī mums bija un ir jāmācās, kā ar to tikt galā. Tomēr - un tas šeit ir skaidri jāpasaka - šādiem cilvēkiem nav vietas pie mūsu pastāvīgo apmeklētāju galda, un mūsu viedoklis šajā jautājumā ir ļoti skaidrs. Šeit ir nulles tolerance - nekādu "ja" un "bet", un, iespējams, jūs varētu izdarīt izņēmumu... NĒ.

Ļoti svarīgi jaunpienācējiem un interesentiem:

Tomēr tas nedrīkst atturēt nevienu jaunu interesentu no ierašanās pie pastāvīgo dalībnieku galda! Tomēr mums ir jāaizsargā citu pastāvīgo dalībnieku galdiņi un jāpiedāvā viņiem aizsargāta telpa. Mēs atklāti runājam par šo tēmu un piedāvājam ikvienam aizsargātu telpu.

Mums vienkārši ir jāsniedz skaidra informācija par to iepriekš - skaidra informācija, skaidra saziņa.FAQ-Stand: O , 24.01.2023 / 19:55 Uhr