Cik droši ir regulāro galdiņu dalībnieku un ieinteresēto personu personas dati?


Cik droši ir regulāro galdiņu dalībnieku un ieinteresēto personu personas dati?


Mūsdienās lietotāju dati un paroles ir tikpat nozīmīga interneta daļa kā Wikipedia, Google vai Facebook.

Katram interesentam vai pastāvīgajam galda apmeklētājam mēs nodrošinām piekļuvi lietotāja informācijai, t. i., nelielu portālu, kurā var apskatīt savus personas datus. Šie dati nav pieejami nevienam citam, kā tikai regulārā galda vadībai un attiecīgajai personai.

Mēs to pārredzami izskaidrojam šeit. Lai pieteiktos, tiek izmantots lietotāja vārds un parole.

Lietotāja vārds sastāv no personas vārda, nejauši izvēlēta piecu ciparu skaitļa un īpašas rakstzīmes. Tas nodrošina, ka lietotājvārds mūsu sistēmā ir unikāls.

Paroli veido 15 rakstzīmes: Lielie un mazie burti, cipari un speciālās rakstzīmes. Paroles ir apzināti nejaušas un netiek izmantotas nekur citur. Paroles netiek saglabātas kā vienkāršs teksts, bet gan kā paroles hešs, izmantojot algoritmu PASSWORD_BCRYPT. PASSWORD_BCRYPT tiek izmantots, lai izveidotu jaunas paroles hashe, izmantojot algoritmu CRYPT_BLOWFISH. Lai aprēķinātu paroles hash, šeit iestatām izmaksu opciju 15. No datubāzē esošajām paroļu šifrām mēs nevaram ne nolasīt sākotnējo paroli, ne arī kaut kādā veidā to aprēķināt atpakaļ. Vienīgā atlikušā iespēja ir atkārtoti piešķirt paroli.

Piekļuve lietotāja informācijai ir iespējota tikai tad, ja lietotāja vārds un parole ir ievadīti pareizi.

Sesijas sīkfails tiek izveidots, lai pieteiktos vietnē Userinfo. Tiklīdz atstājat Userinfo vai aizverat pārlūkprogrammas logu, šis sīkfails tiek izdzēsts, un piekļuves dati ir jāievada no jauna.

Drošas paroles var izveidot, izmantojot PassGenerator.de.

PassGenerator.de

FAQ-Stand: O , 24.01.2023 / 19:56 Uhr