Kāpēc regulāro apmeklētāju galdi tiek organizēti, izmantojot tīmekļa tērzēšanu, ja jūs esat īsts reg


Kāpēc regulāro apmeklētāju galdi tiek organizēti, izmantojot tīmekļa tērzēšanu, ja jūs esat īsts reg


Kopš Regulāro apmeklētāju galds dibināšanas 2012. gadā mēs esam apņēmušies būt īsts, nevis virtuāls Regulāro apmeklētāju galds. Tomēr līdz 2020. gada sākumam nebija Corona pandēmijas, un līdz tam brīdim nenotika slēgšanas pasākumi, kad tika slēgtas sabiedriskās ēdināšanas iestādes.

Corona liek mums nedaudz pārdomāt.

Esam novērojuši, ka mūsu pastāvīgie apmeklētāji vēlas tikties un uzturēt kontaktus, neraugoties uz Corona pandēmiju. Tāpēc esam nolēmuši uz laiku pāriet no reālā Regulāro apmeklētāju galds uz virtuālo video platformu. Videočats darbojas ļoti labi, un dalībniekam ir nepieciešams tikai dators vai viedtālrunis ar interneta pieslēgumu.

Kāda ir precīza videočata interneta adrese?

Lūdzam jaunpienācējus vai interesentus sazināties ar mums, izmantojot mūsu kontaktformu vai e-pastu stammtisch@bdsm-muenster.com. Pēc tam mēs jūs laikus informēsim. Mēs jūs par to savlaicīgi informēsim.

Svarīga piezīme: virtuālie pastāvīgo spēlētāju galdi ir tikai pastāvīgo spēlētāju aizstājēju galdi! Mēs turpināsim dot priekšroku īstiem bezsaistes regulāro klientu galdiem un rīkosim tos, kad vien mums būs iespēja. Tiklīdz restorāniem būs atļauts atkal atvērt savas telpas, mēs atkal tiksimies uz vietas Maurīcijā. Šeit, protams, mēs sēdēsim pietiekamā attālumā viens no otra un ievērosim pašlaik spēkā esošo Koronas aizsardzības rīkojumu. Ja pēc atklāšanas tas atkal tiks slēgts, mēs atkal pāriesim uz virtuālo regulāro galdiņu versiju.FAQ-Stand: O , 24.01.2023 / 19:54 Uhr