Kādi personas dati no manis tiek vākti un kā tie tiek izmantoti vai apstrādāti?


Kādi personas dati no manis tiek vākti un kā tie tiek izmantoti vai apstrādāti?


Mūsu regulāro lietotāju galda dalībnieku administrācijā tiek glabāta šāda informācija.

Mēs uzskatām, ka jūsu īstais vārds un e-pasta adrese ir obligāti. Mēs apzināti nereģistrējam pseidonīmus vai segvārdus.

Ja esat norādījis papildu galvenos datus, piemēram, tālruni, atrašanās vietu, dzimšanas gadu vai attiecību statusu. Ja norādīts, arī jūsu tieksmes vai BDSM pieredze. Šī informācija ir brīvprātīga informācija, ko esat mums sniedzis, izmantojot kontaktformu. Šeit var iekļaut arī informāciju, ko sniedzat, apmeklējot pastāvīgo apmeklētāju galdu.

Lai iegūtu statistiku par vecumu un atrašanās vietu, būtu labi, ja jūs varētu sniegt mums tādu informāciju kā jūsu dzimšanas gads un dzīvesvieta vai rajons.

Mēs reģistrējam arī statistikas datus, piemēram, datumu, kad sazinājāties ar mums, kad pirmo reizi apmeklējāt mūsu pastāvīgo apmeklētāju galdu, cik ilgs ir jūsu novērošanas periods (šī vērtība ir dinamiska) un kad jūs faktiski apmeklējāt pastāvīgo apmeklētāju galdu. Faktiskie apmeklējumi pie regulārā apmeklējuma galda tiek reģistrēti par kārtējo gadu un diviem gadiem atpakaļ.

Turklāt mēs atzīmējam, vai esat reģistrējies mūsu informatīvajā biļetenā, vai esat mūsu WhatsApp grupas dalībnieks, vai esat atzīmēts šajā grupā un vai esat tēmas meklētājs.

Mēs arī reģistrējam, vai esat reģistrējies īpašam pasākumam.

Visus šos datus jebkurā laikā varat apskatīt savā lietotāja pieteikšanās sistēmā, ko esam izveidojuši tieši šim nolūkam. Kad pirmo reizi sazināsieties ar mums, mēs jums nosūtīsim jūsu personas piekļuves datus.FAQ-Stand: O , 24.01.2023 / 19:53 Uhr