Man ir neparastas tieksmes vai apģērba izvēle...


Man ir neparastas tieksmes vai apģērba izvēle...


Transseksuāļi un apģērbu fetišisti:

  • Jūs, protams, varat piedalīties Regulāro apmeklētāju galds - tāpat kā visi pārējie. Tomēr paturiet prātā, ka šeit jūsu skaits ir ievērojami mazāks.
  • Lūdzu, uzmanīgi aplūkojiet jautājumus par tēmu "Apģērbs". Šeit tiek noraidīti neķītri vai absolūti neķītri tērpi - mēs nevēlamies, lai nerastos nepatikšanas ar pasākuma norises vietas apsaimniekotāju.
  • Ja neesat pārliecināts, lūdzu, ierodieties bez stila, t. i., ikdienas apģērbā, bez "fetiša apģērba".
  • Ja jūs (bioloģiski vīrietis) vēlaties uzstāties sieviešu apģērbā un neesat pārliecināts, vai jūsu apģērbs ir piemērots, lūdzu, dažas dienas iepriekš nosūtiet Regulāro apmeklētāju galds vadībai savas fotogrāfijas. Kāpēc tas viss? Mēs vēlamies jums un mums ietaupīt nepiemērotus mirkļus mūsu atrašanās vietā un nevēlamies iekļūt nepatikšanās ar atrašanās vietas operatoru.


Tomēr nebaidieties:

Mēs uzrakstām vārdus tolerance un pieņemšana ļoti lielos burtos un dzīvojam ar tiem arī pie pastāvīgo viesu galda. Neviens netiks uzlūkots noraidoši vai negatīvi tikai tāpēc, ka viņam/viņai ir atšķirīgs dzīvesveids vai īpašas vēlmes attiecībā uz apģērbu. Mēs sagaidām šeit normālu izskatu.

"Katrs Jeck ir atšķirīgs."
... un tieši tas padara mūsu Regulāro apmeklētāju galds tik īpašu!

Cilvēki ar neparastām fantāzijām, tieksmēm, seksuālajām vēlmēm:

Aicinām pievienoties Regulāro apmeklētāju galds.

Tomēr izslēgti ir cilvēki, kas ...
  • pilnībā praktizē krimināltiesībās (piemēram, cilvēku tirdzniecība).
  • Mūsu BDSM ir (meta)konsensuāls un skaidri izslēdz kriminālas lietas. Mēs paturam tiesības vajadzības gadījumā šajā kontekstā izdot izslēgšanas rīkojumu.
  • Mēs varam izslēgt regulāru dalībnieku galdu, ja kļūst zināms, ka dalībnieks jau ir notiesāts krimināllietās (nopietnās). Šī izslēgšana tiks apspriesta un par to tiks lemts Regulāro apmeklētāju galds vadībā.
FAQ-Stand: O , 24.01.2023 / 19:51 Uhr