nota prawna


nota prawna


W przeszłości zdarzało się, niestety nie tylko raz, że przebywały u nas osoby, które miały stały kontakt z prokuraturą, policją, sądami itp. i w związku z tym znały i znają dobrze od środka różne zakłady karne. Jednak dowiadywaliśmy się o tym dopiero po fakcie lub bardzo późno - np. z rozmów osobistych lub doniesień publicznych.

BDSM Stół dla stałych bywalców Münster und Münsterland zdecydowanie nie jest punktem kontaktowym dla osób, które są lub były czynnie lub w przeszłości zamieszane w sprawy takie jak morderstwa, gwałty, seks lub akty seksualne z nieletnimi, itp.

Kierownictwo Stół dla stałych bywalców niniejszym wyraźnie dystansuje się od tych osób.

Jeżeli o takich przypadkach dowie się kierownictwo Stół dla stałych bywalców od członka lub osoby zainteresowanej, natychmiast wykluczymy taką osobę ze Stół dla stałych bywalców!

Nie sprawdzamy jednak z wyprzedzeniem, czy dana osoba była karana. Nie chodzi tu o przekroczenie prędkości i/lub punkty we Flensburgu.

Wiemy, że ten temat jest delikatny i niezbyt przyjemny, a nawet bardzo przerażający (jacy ludzie kręcą się na scenie...). My również musieliśmy i musimy nauczyć się, jak sobie z tym radzić. Jednak - i trzeba to jasno powiedzieć: dla takich osób nie ma miejsca przy naszym stole dla stałych bywalców i mamy na ten temat bardzo jasną opinię. Obowiązuje tu zasada zerowej tolerancji - nie ma żadnych gdybań, ale może mógłbyś zrobić wyjątek... NIE.

Bardzo ważne dla nowicjuszy i osób zainteresowanych:

Nie powinno to jednak powstrzymać żadnej nowej zainteresowanej osoby przed przyjściem do stolika stałych bywalców! Musimy jednak chronić innych stałych bywalców stołów i zapewnić im chronioną przestrzeń. Otwarcie podchodzimy do tego tematu i zapewniamy wszystkim chronioną przestrzeń.

Musimy tylko z wyprzedzeniem przekazać jasne informacje na ten temat - jasne informacje, jasna komunikacja.FAQ-Stand: wto, 24.01.2023 / 19:55 Uhr