Prečo sú stoly pravidelných návštevníkov organizované prostredníctvom chatu cez webkameru, keď ste s


Prečo sú stoly pravidelných návštevníkov organizované prostredníctvom chatu cez webkameru, keď ste s


Od založenia Stammtischu v roku 2012 sa snažíme byť skutočným Stammtischom - nie virtuálnym. Až do začiatku roka 2020 však pandémia Corona nebola a dovtedy nedošlo k žiadnym výlukám so zatvorením stravovacích zariadení.

Spoločnosť Corona nás núti trochu sa zamyslieť.

Všimli sme si, že naši pravidelní návštevníci sa chcú stretávať a udržiavať kontakt aj napriek pandémii Corony. Preto sme sa rozhodli dočasne zmeniť skutočný Stammtisch na virtuálnu video platformu. Videochat funguje veľmi dobre, účastník potrebuje len počítač alebo smartfón s pripojením na internet.

Aká je presná internetová adresa pre videochat?

Prosíme nových záujemcov alebo záujemkyne, aby nás kontaktovali prostredníctvom kontaktného formulára alebo e-mailu na adrese stammtisch@bdsm-muenster.com. Následne vás budeme včas informovať. Potom vás budeme včas informovať.

Dôležité upozornenie: virtuálne stoly pravidelných návštevníkov sú len náhradné stoly pravidelných návštevníkov! Aj naďalej budeme uprednostňovať skutočné offline stoly pravidelných návštevníkov a budeme ich organizovať vždy, keď budeme mať príležitosť. Hneď ako budú môcť reštaurácie opäť otvoriť svoje priestory, stretneme sa opäť na mieste na Mauríciu. Tu budeme, samozrejme, sedieť v dostatočnej vzdialenosti od seba a dodržiavať v súčasnosti platné nariadenie o ochrane korún. Ak sa po otvorení opäť zatvorí, opäť prejdeme na verziu s virtuálnym stolom pre pravidelných návštevníkov.FAQ-Stand: Ut, 24.01.2023 / 19:54 Uhr