Aké osobné údaje sa odo mňa zhromažďujú a ako sa používajú alebo spracúvajú?


Aké osobné údaje sa odo mňa zhromažďujú a ako sa používajú alebo spracúvajú?


V administrácii členov tabuľky pravidelných užívateľov uchovávame tieto informácie.

Vaše skutočné meno a e-mailovú adresu považujeme za povinné. Zámerne nezaznamenávame pseudonymy ani prezývky.

Ak ste zadali ďalšie základné údaje, ako napríklad telefón, miesto, rok narodenia alebo stav vzťahu. Ak je to uvedené, aj vaše sklony alebo skúsenosti s BDSM. Tieto údaje sú dobrovoľné údaje, ktoré ste nám poskytli prostredníctvom kontaktného formulára. Sem môžete zahrnúť aj informácie, ktoré poskytnete pri návšteve stolu pravidelných návštevníkov.

Pre naše štatistiky o veku a polohe by bolo dobré, keby ste nám mohli poskytnúť informácie, ako je rok narodenia a miesto bydliska alebo okres.

Zaznamenávame aj štatistické údaje, ako napríklad dátum, kedy ste nás kontaktovali, kedy ste prvýkrát navštívili náš stôl pravidelných návštevníkov, ako dlho trvalo vaše pozorovanie (táto hodnota je dynamická) a kedy ste skutočne navštívili stôl pravidelných návštevníkov. Skutočné návštevy tabuľky pravidelných návštevníkov sa zaznamenávajú za bežný rok a dva roky spätne.

Okrem toho si všímame, či ste zaregistrovaný v našom informačnom bulletine, či ste účastníkom našej skupiny WhatsApp, či ste bol do tejto skupiny označený a či ste záujemca o tému.

Zaznamenávame aj to, či ste sa zaregistrovali na špeciálnu udalosť.

Všetky tieto údaje si môžete kedykoľvek pozrieť vo svojom prihlasovacom profile, ktorý sme vytvorili práve na tento účel. Pri prvom kontakte vám zašleme vaše osobné prístupové údaje.FAQ-Stand: Ut, 24.01.2023 / 19:53 Uhr