Mám nezvyčajné sklony alebo preferencie v oblasti oblečenia...


Mám nezvyčajné sklony alebo preferencie v oblasti oblečenia...


Transgender a fetišisti na oblečenie:

  • Na Stammtisch sa samozrejme môžete zúčastniť - ako všetci ostatní. Majte však na pamäti, že ste tu vo výraznej početnej prevahe.
  • Pozorne si prečítajte otázky na tému "Outfit". Ošumelé alebo absolútne nedbalé oblečenie sa tu odmieta - nechceme sa dostať do problémov s prevádzkovateľom miesta konania.
  • Ak si nie ste istí, príďte bez oblečenia, t. j. v bežnom oblečení bez "fetiš oblečenia".
  • Ak by ste (biologicky muž) chceli vystúpiť v ženskom oblečení a nie ste si istí, či je vaše oblečenie vhodné, pošlite, prosím, svoje fotografie v oblečení vedeniu Stammtischu niekoľko dní vopred. Prečo to všetko? Chceme vás aj nás ušetriť nevhodných chvíľ v našej lokalite a nechceme sa dostať do problémov so správcom lokality.


Nebojte sa však:

Slová tolerancia a akceptácia píšeme veľmi veľkým písmom a žijeme ich aj pri bežnom stole. Na nikoho sa nebudeme pozerať odmietavo alebo negatívne len preto, že má iný spôsob života alebo špeciálne preferencie v obliekaní. Očakávame tu normálny vzhľad.

"Každý Jeck je jednoducho iný."
... a práve to robí náš Stammtisch takým výnimočným!

Ľudia s neobvyklými fantáziami, sklonmi, sexuálnymi preferenciami:

Ste vítaní na Stammtisch.

Vylúčené sú však osoby, ktoré ...
  • plne vykonávajú trestné právo (napr. obchodovanie s ľuďmi).
  • Náš BDSM je (meta)konsenzuálny a výslovne vylučuje trestné záležitosti. V tejto súvislosti si vyhradzujeme právo vydať v prípade potreby rozhodnutie o vylúčení.
  • Stôl pravidelných účastníkov môžeme vylúčiť, ak sa zistí, že účastník už bol odsúdený za trestné (závažné) činy. O tomto vylúčení sa bude diskutovať a rozhodovať vo vedení Stammtischu.
FAQ-Stand: Ut, 24.01.2023 / 19:51 Uhr