Alışılmadık eğilimlerim veya kıyafet tercihlerim var ...


Alışılmadık eğilimlerim veya kıyafet tercihlerim var ...


Transseksüel ve kıyafet fetişistleri:

  • Elbette herkes gibi siz de Stammtisch'e katılabilirsiniz. Ancak, burada sayıca az olduğunuzu unutmayın.
  • Lütfen "Kıyafet" konusuyla ilgili sorulara yakından bakın. Burada açık saçık veya kesinlikle özensiz kıyafetler hoş karşılanmaz - mekan işletmecisiyle başımızın derde girmesini istemeyiz.
  • Emin değilseniz, lütfen stilsiz, yani "fetiş kıyafetleriniz" olmadan günlük kıyafetlerle gelin. Eğer (biyolojik olarak erkek) kadın kıyafetleri içinde görünmek istiyorsanız ve kıyafetinizin uygun olup olmadığından emin değilseniz, lütfen birkaç gün önceden Stammtisch yönetimine kıyafetinizle çekilmiş fotoğraflarınızı gönderin. Bütün bunlar neden? Konumumuzda size ve bize uygunsuz anlar yaşatmak ve konum yöneticisiyle sorun yaşamak istemiyoruz.


Ancak, korkmayın:
Hoşgörü ve kabul kelimelerini çok büyük yazıyoruz ve bunu müdavim masasında da yaşıyoruz. Farklı bir yaşam tarzına ya da özel kıyafet tercihlerine sahip olduğu için hiç kimseye kuşkuyla ya da olumsuz gözle bakılmayacaktır. Burada normal bir görünüm bekliyoruz.

"Her Jeck farklıdır."
... Stammtisch'imizi bu kadar özel yapan da bu!

Olağandışı fantezileri, eğilimleri, cinsel tercihleri olan kişiler:
  • Stammtisch'e katılabilirsiniz.


Bununla birlikte, aşağıdaki kişiler hariç tutulmuştur
  • yasalara göre suç teşkil eden faaliyetlere (örneğin insan kaçakçılığı) tamamen karışmışlardır.
  • BDSM'miz (meta)rızaya dayalıdır ve cezai konuları açıkça hariç tutar. Gerekirse bu bağlamda bir istisna düzenleme hakkımızı saklı tutarız.
  • Bir katılımcının cezai (ciddi) davalardan hüküm giydiği biliniyorsa, bir müdavim masasını hariç tutabiliriz. Bu dışlama Stammtisch yönetimi içinde tartışılacak ve karara bağlanacaktır.
FAQ-Stand: Sal, 24.01.2023 / 19:51 Uhr