Чи є ви асоціацією, чи я маю сплачувати членські внески? Чи коштує участь у Stammtisch щось?


Чи є ви асоціацією, чи я маю сплачувати членські внески? Чи коштує участь у Stammtisch щось?


Ми не є асоціацією - і не хочемо нею ставати.

Участь у Stammtisch є і залишається безкоштовною! Ніхто не повинен робити фінансовий внесок, не буде жодних щомісячних членських внесків чи інших обов'язкових платежів!

Водночас, не варто очікувати, що керівництво Штаммтіша самотужки фінансуватиме спільно визначені витрати. Такого роду витрати мають нести всі учасники Stammtisch. З цієї причини передбачена скринька для пожертвувань. Участь була б бажаною - але добровільною.

Загальними витратами можуть бути, наприклад, витрати на рекламу або невеликі подарунки. Рішення про такі витрати в будь-якому випадку буде прийматися демократичним шляхом. Ви несете витрати лише тоді, коли замовляєте щось випити або поїсти. Ці витрати лягають на плечі кожного. Не існує ні зобов'язання харчуватися, ні мінімального споживання з боку оператора закладу.

Тут для нас також дуже важлива прозорість. Касову книгу на РРО Stammtisch щодо прибутків та видатків можна завантажити за відповідним посиланням у регулярному інформаційному листі.

Особливий випадок: вечеря наприкінці року: Раз на рік ми організовуємо вечерю в кінці року, яка відбувається в останній день Stammtisch перед Різдвом. Для того, щоб кухар і кухня могли будувати фіксовані плани, ми очікуємо обов'язкової реєстрації. Разом з цією реєстрацією необхідно буде сплатити заздалегідь визначену суму, приблизно 20 євро. Ця сума буде виплачена кожному зареєстрованому учаснику, який буде присутній на вечорі. Якщо учасник не з'являється, незважаючи на обов'язкову реєстрацію, ми обговорюємо з кухнею в найкоротші терміни, чи були понесені витрати чи ні. Якщо витрати були понесені у зв'язку з відсутністю учасника, вони покриваються за рахунок авансового платежу; повне відшкодування в такому випадку неможливе.

Ми змушені були запровадити цю норму, тому що в минулому, незважаючи на обов'язкову реєстрацію, деякі учасники не з'являлися на цей вечір - але тут були понесені витрати.FAQ-Stand: Втр, 24.01.2023 / 19:50 Uhr