Юридичне повідомлення


Юридичне повідомлення


У минулому, на жаль, не раз траплялося, що у нас зупинялися люди, які мали постійний контакт з прокуратурою, міліцією, судами тощо - і, відповідно, також добре знали і знають різні в'язниці зсередини. Однак ми дізнавалися про це лише згодом або дуже пізно - наприклад, з особистих розмов чи публічних звітів.

BDSM Stammtisch Münster und Münsterland безумовно не є контактним пунктом для людей, які є або були активно або в минулому злочинно залучені в такі справи, як вбивство, зґвалтування, секс або сексуальні дії з неповнолітніми і т.д..

Керівництво Stammtisch цим рішуче відмежовується від цих людей.

Якщо про такі випадки стане відомо керівництву Stammtisch від члена або зацікавленої особи, ми негайно виключимо цю особу зі складу Stammtisch!

При цьому ми не перевіряємо заздалегідь, чи має зацікавлена особа судимість. Йдеться не про перевищення швидкості та/або бали у Фленсбурзі.

Знаємо, тема делікатна і не дуже приємна, навіть дуже страшна (що за люди крутяться на місці події...). Нам теж доводилося і доводиться вчитися, як з цим боротися. Однак - і це треба сказати абсолютно чітко - таким людям не місце за нашим постійним столом, і ми маємо дуже чітку позицію з цього приводу. Тут нульова толерантність - ніяких "якщо" і "але" і, можливо, для вас можна було б зробити виняток... НІ.

Дуже важливо для новачків та зацікавлених осіб:

Втім, це не повинно стати на заваді новим зацікавленим особам прийти до столу завсідників! Але ми повинні захистити інших постійних учасників столу і запропонувати їм захищений простір. Ми відкрито працюємо з цією темою і пропонуємо всім бажаючим захищений простір.

Ми просто повинні заздалегідь дати чітку інформацію про це - чітку інформацію, чітку комунікацію.FAQ-Stand: Втр, 24.01.2023 / 19:55 Uhr