Kas te olete ühing või pean ma maksma liikmemaksu? Kas Stammtischis osalemine maksab midagi?


Kas te olete ühing või pean ma maksma liikmemaksu? Kas Stammtischis osalemine maksab midagi?


Me ei ole ühing - ja me ei taha selleks saada.

Stammtischil osalemine on ja jääb tasuta! Keegi ei pea rahaliselt panustama, ei ole igakuiseid liikmemaksusid ega muid kohustuslikke makseid!

Siiski ei saa eeldada, et Stammtischi juhtkond rahastab ühiselt otsustatud kulusid üksi. Sellised kulud peaksid kandma kõik Stammtischil osalejad. Sel põhjusel on olemas annetuskast. Osalemine oleks tore, kuid see on vabatahtlik.

Tavalised kulud võivad olla näiteks reklaamikulud või väikesed kingitused. Otsus selliste kulude kohta tehakse igal juhul demokraatlikult. Kulud tekivad ainult siis, kui tellite midagi juua või süüa. Need kulud kannavad kõik. Kohapeal ei ole söömiskohustust ega minimaalset tarbimist.

Läbipaistvus on meile siin samuti väga oluline. Stammtischi kassaraamatut tulude ja kulude kohta saab alla laadida regulaarse infomeili vastava lingi kaudu.

Erijuhtum: aastalõpu õhtusöök:

Kord aastas korraldame oma aastalõpuõhtusöögi; see toimub viimasel Stammtischi päeval enne jõule. Selleks, et kokk ja köök saaksid teha kindlaid plaane, ootame siduvat registreerimist. Koos registreerimisega tuleb tasuda eelnevalt kindlaksmääratud summa, umbes 20 eurot. See summa makstakse igale registreeritud osalejale, kes on õhtul kohal. Kui osaleja ei ilmu kohale vaatamata siduvale registreerimisele, arutame köögiga lühikese aja jooksul, kas kulud on tekkinud või mitte. Kui ilmumata jäänud liikme puhul tekivad kulud, kaetakse need ettemaksuga; täielikku tagasimakset ei ole võimalik teha.

Me pidime selle määruse kehtestama, sest varem jäid mõned osalejad vaatamata siduvale registreerimisele sellel õhtul ilmumata - kuid siin tekkisid kulud.FAQ-Stand: Fr, 17 / 06 / 2022 / 13:54 | FAQ-ID: 9