Jak se na Stammtisch nejlépe dostat autem?


Jak se na Stammtisch nejlépe dostat autem?


Náš Stammtisch Mauritius se nachází na ulici Warendorfer Straße 71 v Münsteru. Pokud přijíždíte autem, naprogramujte si prosím navigaci na tuto adresu. Pokud se Stammtisch nebo akce koná jinde, použijte prosím adresu uvedenou na stránce s údaji o termínu.

Na hledání parkovacího místa si vyhraďte přibližně 10 až 15 minut. Buď najdete parkovací místo přímo u silnice, nebo vjedete do bočních ulic.

Přílet / Navigace pomocí NUNAV

Abyste si cestu autem užili bez stresu, doporučujeme navigaci NUNAV. Proč?

Většina navigačních systémů obvykle vede uživatele nejkratší nebo nejrychlejší cestou do cíle, obvykle po velkých známých hlavních silnicích. Pokud dnes většina navigačních systémů volí tyto trasy, lze snadno spočítat, že se tyto trasy rychle zahlcují a že na nich hrozí velké riziko dopravních zácp.

NUNAV používá pro výpočet trasy celou dostupnou silniční síť. To znamená, že uživatel je veden po silnicích, kde je v současné době velmi nízká možnost vzniku dopravních zácp. Zpravidla se tak dostanete do cíle rychleji a s menším stresem. Pro NUNAV neexistuje nejrychlejší nebo nejkratší trasa, ale pouze jedna optimální trasa. NUNAV každých 15 sekund kontroluje, zda je vypočtená trasa stále ideální, a v případě potřeby přepočítá trasu do cíle z aktuální polohy.

Žádný navigační systém samozřejmě není stoprocentně dokonalý. Pokud je silnice na trase krátkodobě uzavřena (např. nehoda, staveniště, událost, překážky na silnici atd.), lze tuto skutečnost snadno a pohodlně zadat do systému NUNAV a nahlásit. Po krátké ruční kontrole u poskytovatele NUNAV Graphmasters GmbH je zpráva zohledněna u všech uživatelů NUNAV při výpočtu trasy. Čím více uživatelů v oblasti používá systém NUNAV, tím je výpočet trasy přesnější a kvalitnější.

Aplikace NUNAV je k dispozici zdarma (bez reklam) pro systémy Android a iOS a je k dispozici pro osobní a nákladní vozidla a pro kurýrní služby. NUNAV se dále aktivně vyvíjí a má mnoho dalších funkcí (např. zobrazení parkovacích míst v cíli cesty, zobrazení čerpacích stanic nebo elektrických dobíjecích stanic atd.), díky nimž je a bude i nadále jedinečným navigačním softwarem.

V navigační aplikaci NUNAV můžete naskenovat QR kód (tlačítko napravo od vyhledávacího pole). Tento kód QR obsahuje kompletní cílovou adresu, takže nemusíte nic zadávat. Pokud tuto stránku navštěvujete například pomocí chytrého telefonu a máte již nainstalovanou aplikaci NUNAV, stačí kliknout na textový odkaz NUNAV pod QR kódem a všechna data o cíli se přenesou přímo do aplikace NUNAV. Jednodušší už to být nemůže!

www.nunav.net
Aplikace Nunav pro Android
Aplikace Nunav pro iOS

FAQ-Stand: Út, 24.01.2023 / 19:56 Uhr