Vai jūs esat asociācija, vai man ir jāmaksā dalības maksa? Vai dalība Regulāro apmeklētāju galds kau


Vai jūs esat asociācija, vai man ir jāmaksā dalības maksa? Vai dalība Regulāro apmeklētāju galds kau


Nesame asociacija ir nenorime ja tapti.

Dalyvavimas "Nuolatinių lankytojų stalas" yra ir išlieka nemokamas! Niekas neprivalo prisidėti finansiškai, nebus jokių mėnesinių narystės mokesčių ar kitų privalomų mokėjimų!

Tačiau negalima tikėtis, kad Nuolatinių lankytojų stalas vadovybė viena finansuos bendrai nuspręstas išlaidas. Tokias išlaidas turėtų padengti visi Nuolatinių lankytojų stalas dalyviai. Dėl šios priežasties yra aukų dėžutė. Būtų malonu dalyvauti, bet tai yra savanoriška.

Bendrosios išlaidos gali būti, pavyzdžiui, reklamos išlaidos arba nedidelės dovanos. Sprendimas dėl tokių išlaidų bet kuriuo atveju bus priimtas demokratiškai. Išlaidų patiriama tik tada, kai užsisakote ko nors atsigerti ar pavalgyti. Šias išlaidas padengia visi. Vietos operatorius neįpareigotas nei valgyti, nei suvartoti minimalų kiekį.

Mums taip pat labai svarbus skaidrumas. Nuolatinių lankytojų stalas kasos knygą apie pajamas ir išlaidas galite atsisiųsti naudodamiesi atitinkama nuoroda nuolatiniame informaciniame el. laiške.

Ypatingas atvejis: metų pabaigos vakarienė:

Kartą per metus organizuojame metų pabaigos vakarienę; ji vyksta paskutinę Nuolatinių lankytojų stalas dieną prieš Kalėdas. Kad virėjas ir virtuvė galėtų sudaryti fiksuotus planus, tikimės privalomos registracijos. Kartu su šia registracija reikės sumokėti iš anksto nustatytą sumą, maždaug 20 eurų. Ši suma bus išmokėta kiekvienam vakare dalyvaujančiam registruotam dalyviui. Jei dalyvis neatvyksta nepaisant privalomos registracijos, per trumpą laiką su virtuve aptarsime, ar buvo patirta išlaidų, ar ne. Jei dėl neatvykusio nario patiriamos išlaidos, jos padengiamos iš avanso; tokiu atveju grąžinti visos sumos neįmanoma.

Turėjome priimti šį reglamentą, nes anksčiau, nepaisant privalomos registracijos, kai kurie dalyviai neatvykdavo į šį vakarą - tačiau dėl to buvo patirta išlaidų.FAQ-Stand: An, 24.01.2023 / 19:50 Uhr