Man ir neparastas tieksmes vai apģērba izvēle...


Man ir neparastas tieksmes vai apģērba izvēle...


Transseksualai ir drabužių fetišistai:

  • Žinoma, jums leidžiama dalyvauti Nuolatinių lankytojų stalas - kaip ir visiems kitiems. Tačiau nepamirškite, kad čia jūsų yra gerokai mažiau.
  • Atidžiai išnagrinėkite klausimus, susijusius su tema "Apranga". Čia smerkiama nepadori ar visiškai nepadori apranga - nenorime turėti problemų su renginio vietos operatoriumi.
  • Jei nesate tikri, prašome ateiti be stiliaus, t. y. su kasdieniais drabužiais be "fetišo drabužių".
  • Jei jūs (biologinis vyras) norėtumėte pasirodyti su moteriškais drabužiais ir nežinote, ar jūsų apranga tinkama, prieš kelias dienas atsiųskite Nuolatinių lankytojų stalas vadovybei savo aprangos nuotraukas. Kodėl visa tai? Norime jums ir mums sutaupyti netinkamų akimirkų savo buvimo vietoje ir nenorime turėti problemų su buvimo vietos operatoriumi.


Tačiau nebijokite:

Žodžius "tolerancija" ir "priėmimas" rašome labai dideliu šriftu ir tuo gyvename prie įprasto stalo. Į nieką nebus žiūrima kreivai ar neigiamai vien dėl to, kad jis (ji) turi kitokį gyvenimo būdą ar specialius drabužius. Tikimės normalios išvaizdos.

"Kiekvienas Jeckas yra kitoks."
... todėl mūsų Nuolatinių lankytojų stalas yra toks ypatingas!

Žmonės, turintys neįprastų fantazijų, polinkių, seksualinių preferencijų:

Kviečiame prisijungti prie Nuolatinių lankytojų stalas.

Tačiau neįtraukiami žmonės, kurie ...
  • visiškai užsiima baudžiamąja teise (pvz., prekyba žmonėmis).
  • Mūsų BDSM yra (meta)konsensualus ir aiškiai neapima kriminalinių dalykų. Mes pasiliekame teisę, jei reikia, paskelbti išimtį.
  • Jei paaiškėja, kad dalyvis jau buvo nuteistas už kriminalines (sunkias) bylas, galime pašalinti iš nuolatinių dalyvių stalo. Šis pašalinimas bus aptartas ir dėl jo nuspręsta Nuolatinių lankytojų stalas vadovybėje.
FAQ-Stand: An, 24.01.2023 / 19:51 Uhr