Vai esat saistīts ar kādu kopienu, vai jums ir jumta organizācija?


Vai esat saistīts ar kādu kopienu, vai jums ir jumta organizācija?


Nē, jo šis regulārais galds ir neatkarīgs no jebkuras kopienas vai BDSM scēnas mājaslapas (izņemot mūsu mājaslapu, protams). Mums nav ne jumta organizācijas, ne arī kluba. Mēs uzskatām sevi tikai par daļu no BDSM ainas Vācijā kopumā.

Mēs esam aktīvi BDSM tīkla Minsterē un Minsterlandē biedri. Šis tīkls cita starpā izveidojās, pateicoties mūsu regulāro dalībnieku darbam pie galda.

Liels izņēmums ir BVSM e.V. (Bundesvereinigung Sadomasochismus e.V. - www.bvsm.de). Kopš 2016. gada augusta mēs esam BVSM e.V. korporatīvie biedri "kā pastāvīgo biedru galds", lai veidotu kontaktus un apmainītos ar informāciju ar citiem pastāvīgo biedru galdiem visā valstī. Šī dalība nav saistoša atsevišķiem Regulāro apmeklētāju galds dalībniekiem! Saskaņā ar pašreizējo statusu (2021. gada beigas) BVSM e.V., iespējams, vairs nepastāv, nav ne tīmekļa vietnes, ne arī e-pasta, ar kuru var sazināties ar BVSM e.V..

Lai gan mēs atrodamies un esam pārstāvēti dažādās BDSM-/Fetish-/Erotic vietnēs, mēs nepakļaujamies nekādiem ārējiem noteikumiem par to, kādiem mums jābūt kā pastāvīgajiem spēlētājiem vai kā mums jāuzvedas (dažos portālos ir šādas alkoholiskas idejas utt.). Mēs esam 100 % neatkarīgi un tādi arī paliksim.

Tas absolūti nav priekšnoteikums, lai tu būtu reģistrējies kādā ārējā BDSM/fetiša/erotiskā vietnē.FAQ-Stand: O , 24.01.2023 / 19:50 Uhr