Kāds ir labākais veids, kā nokļūt uz Stammtisch ar automašīnu?


Kāds ir labākais veids, kā nokļūt uz Stammtisch ar automašīnu?


Mūsu Stammtisch Mauritius atrodas Minsterē, Warendorfer Straße 71. Ja ieradīsieties ar automašīnu, lūdzu, ieprogrammējiet savu satelītnavigācijas ierīci uz šo adresi. Ja Stammtisch vai pasākums notiek citur, lūdzu, izmantojiet datumu lapā norādīto adresi.

Autostāvvietas atrašanai jāparedz aptuveni 10 - 15 minūtes. Autostāvvietu atradīsiet vai nu tieši ceļa malā, vai arī iebrauksiet sānu ieliņās.

Ierašanās / navigācija ar NUNAV

Lai brauciens ar automašīnu būtu bez stresa, iesakām izmantot navigāciju ar NUNAV. Kāpēc?

Lielākā daļa navigācijas sistēmu parasti norāda lietotājam īsāko vai ātrāko maršrutu līdz galamērķim, parasti pa lieliem, labi zināmiem galvenajiem ceļiem. Ja lielākā daļa navigācijas sistēmu izvēlas šos maršrutus, ir viegli aprēķināt, ka šie maršruti ir ātri pārpildīti un ka šajos maršrutos ir ļoti liels sastrēgumu risks.

NUNAV maršruta aprēķināšanai izmanto visu pieejamo ceļu tīklu. Tas nozīmē, ka lietotājs tiek vadīts pa ceļiem, kur sastrēgumu potenciāls pašlaik ir ļoti neliels. Parasti tas ļauj sasniegt galamērķi ātrāk un ar mazāk stresa. NUNAV nav ātrāka vai īsāka maršruta, bet ir tikai viens optimāls maršruts. NUNAV ik pēc 15 sekundēm pārbauda, vai aprēķinātais maršruts joprojām ir ideāls, un vajadzības gadījumā no pašreizējās pozīcijas pārrēķina maršrutu uz galamērķi.

Protams, neviena navigācijas sistēma nav 100% perfekta. Ja ceļš maršrutā tiek slēgts īsā laikā (piemēram, negadījums, būvlaukums, pasākums, šķēršļi uz ceļa utt.), to var viegli un ērti ievadīt NUNAV un ziņot par to. Pēc īsas manuālas pārbaudes, ko veic NUNAV pakalpojumu sniedzējs Graphmasters GmbH, ziņojums tiek ņemts vērā visiem NUNAV lietotājiem, aprēķinot maršrutu. Jo vairāk lietotāju attiecīgajā apgabalā izmanto NUNAV, jo precīzāk un labāk tiek aprēķināts maršruts.

NUNAV ir pieejama bez maksas (bez reklāmām) operētājsistēmām Android un iOS, un tā ir pieejama vieglajām automašīnām, autobusiem, kravas automašīnām un kurjerpasta pakalpojumiem. NUNAV tiek aktīvi pilnveidota, un tai ir daudz citu funkciju (piemēram, autostāvvietu attēlošana galamērķī, degvielas uzpildes staciju vai elektriskās uzlādes staciju attēlošana u. c.), kas to padara un arī turpmāk padarīs unikālu navigācijas programmatūru.

Navigācijas lietotnē NUNAV varat skenēt QR kodu (poga meklēšanas lauka labajā pusē). Šajā QR kodā ir norādīta pilnīga galamērķa adrese, tāpēc jums nekas nav jāievada. Ja šo lapu apmeklējat, piemēram, ar viedtālruni un jau esat instalējis NUNAV, vienkārši noklikšķiniet uz NUNAV teksta saites zem QR koda, lai visus galamērķa datus pārnestu tieši uz NUNAV. Tas nevar būt vieglāk!

www.nunav.net
Nunav lietotne operētājsistēmai Android
Nunav lietotne iOS operētājsistēmai

FAQ-Stand: O , 24.01.2023 / 19:56 Uhr