Dlaczego stoliki dla stałych bywalców są organizowane za pośrednictwem czatu z kamerą internetową, s


Dlaczego stoliki dla stałych bywalców są organizowane za pośrednictwem czatu z kamerą internetową, s


Od momentu założenia Stół dla stałych bywalców w 2012 r. staramy się być prawdziwym Stół dla stałych bywalców - nie wirtualnym. Do początku 2020 roku nie było jednak pandemii Corony i do tego czasu nie było blokad z zamykaniem lokali gastronomicznych.

Corona zmusza nas do zastanowienia się nad tą kwestią.

Zauważyliśmy, że nasi stali bywalcy chcą się spotykać i utrzymywać kontakt pomimo pandemii Corony. W związku z tym postanowiliśmy tymczasowo zamienić prawdziwy Stół dla stałych bywalców na wirtualną platformę wideo. Czat wideo działa bardzo dobrze, uczestnik potrzebuje jedynie komputera lub smartfona z dostępem do Internetu.

Jaki jest dokładny adres internetowy do wideorozmowy?

Prosimy nowych uczestników lub osoby zainteresowane o kontakt z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poczty elektronicznej na adres stammtisch@bdsm-muenster.com. Wówczas poinformujemy Cię o tym z odpowiednim wyprzedzeniem. Wówczas poinformujemy Cię o tym z odpowiednim wyprzedzeniem.

Ważna uwaga: wirtualne stoliki dla stałych bywalców są tylko zastępczymi stolikami dla stałych bywalców! Nadal będziemy preferować prawdziwe stoliki dla stałych bywalców offline i organizować je, kiedy tylko będziemy mieli okazję. Jak tylko restauracje będą mogły ponownie otworzyć swoje lokale, spotkamy się ponownie na miejscu, na Mauritiusie. Tutaj oczywiście będziemy siedzieć w odpowiedniej odległości od siebie i stosować się do obowiązującego obecnie Rozporządzenia o Ochronie Korony. Jeśli po otwarciu ponownie zostanie zamknięty, ponownie przejdziemy na wersję z wirtualnym stolikiem dla stałych bywalców.FAQ-Stand: wto, 24.01.2023 / 19:54 Uhr