Jak najlepiej dojechać samochodem do Stół dla stałych bywalców?


Jak najlepiej dojechać samochodem do Stół dla stałych bywalców?


Nasza siedziba Stół dla stałych bywalców Mauritius znajduje się przy Warendorfer Straße 71 w Münster. Osoby przyjeżdżające samochodem proszone są o zaprogramowanie nawigacji satelitarnej na ten adres. Jeśli Stół dla stałych bywalców lub impreza odbywa się w innym miejscu, należy skorzystać z adresu podanego na stronie z datą.

Na znalezienie miejsca parkingowego należy przeznaczyć ok. 10-15 minut. Albo znajdziesz miejsce parkingowe bezpośrednio przy drodze, albo wjedziesz w boczne uliczki.

Przyjazd / Nawigacja z NUNAV

Dla bezstresowej podróży samochodem polecamy nawigację z NUNAV. Dlaczego?

Większość systemów nawigacyjnych zazwyczaj prowadzi użytkownika najkrótszą lub najszybszą drogą do celu, zwykle przez duże, dobrze znane drogi główne. Jeśli większość systemów nawigacyjnych wybiera obecnie te trasy, łatwo obliczyć, że trasy te szybko stają się zatłoczone i że ryzyko korków jest na nich bardzo wysokie.

NUNAV wykorzystuje do wyznaczania trasy całą dostępną sieć dróg. Oznacza to, że użytkownik jest prowadzony po drogach, na których potencjał zatłoczenia jest obecnie bardzo niski. Z reguły pozwala to dotrzeć do celu szybciej i z mniejszym stresem. Dla NUNAV nie istnieje coś takiego jak najszybsza czy najkrótsza trasa, a jedynie jedna optymalna. NUNAV co 15 sekund sprawdza, czy obliczona trasa jest nadal idealna i w razie potrzeby ponownie oblicza trasę do celu z aktualnej pozycji.

Oczywiście, żadna nawigacja nie jest w 100% doskonała. Jeśli droga na trasie jest zamknięta w krótkim czasie (np. wypadek, plac budowy, wydarzenie, przeszkody na drodze itp.), można to łatwo i wygodnie wprowadzić do NUNAV i zgłosić. Po krótkiej ręcznej kontroli u dostawcy NUNAV - Graphmasters GmbH, wiadomość jest brana pod uwagę przy obliczaniu trasy dla wszystkich użytkowników NUNAV. Im więcej użytkowników w okolicy korzysta z NUNAV, tym dokładniejsze i lepsze są obliczenia trasy.

NUNAV jest dostępny bezpłatnie (bez reklam) dla systemów Android i iOS i jest dostępny dla samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek i dla firm kurierskich. NUNAV jest aktywnie rozwijany i ma wiele innych funkcji (np. wyświetlanie miejsc parkingowych w miejscu docelowym, wyświetlanie stacji benzynowych lub stacji ładowania elektrycznego itp.), które sprawiają i będą nadal sprawiać, że jest on wyjątkowy jako oprogramowanie nawigacyjne.

W aplikacji nawigacyjnej NUNAV można zeskanować kod QR (przycisk po prawej stronie pola wyszukiwania). Ten kod QR zawiera pełny adres docelowy, więc nie musisz niczego wpisywać. Jeśli odwiedzasz tę stronę na przykład za pomocą smartfona i zainstalowałeś już NUNAV, po prostu kliknij na link tekstowy NUNAV poniżej kodu QR, aby przesłać wszystkie dane dotyczące miejsca docelowego bezpośrednio do NUNAV. To nie może być prostsze!

www.nunav.net
Aplikacja Nunav na Androida
Aplikacja Nunav dla systemu iOS

FAQ-Stand: wto, 24.01.2023 / 19:56 Uhr