Mam nietypowe skłonności lub preferencje dotyczące stroju ...


Mam nietypowe skłonności lub preferencje dotyczące stroju ...


Transgenderyści i fetyszyści ubrań:

  • Oczywiście możesz uczestniczyć w Stół dla stałych bywalców - jak wszyscy inni. Pamiętaj jednak, że masz tu znaczną przewagę liczebną.
  • Przyjrzyj się uważnie pytaniom na temat "Strój". Niedopuszczalne są tu stroje puszczalskie lub zupełnie niechlujne - nie chcemy mieć kłopotów z organizatorem imprezy.
  • Jeśli nie masz pewności, przyjdź nie wystylizowany, tzn. w codziennym ubraniu, bez swoich "fetyszystycznych ubrań".
  • Jeśli ktoś (biologicznie mężczyzna) chciałby wystąpić w stroju kobiecym i nie jest pewien, czy jego strój jest odpowiedni, prosimy o przesłanie zdjęć siebie w stroju do kierownictwa Stół dla stałych bywalców z kilkudniowym wyprzedzeniem. Po co to wszystko? Chcemy oszczędzić Wam i sobie nieodpowiednich chwil w naszej lokalizacji i nie chcemy mieć kłopotów z operatorem lokalizacji.


Nie należy się jednak bać:

Słowa tolerancja i akceptacja piszemy bardzo dużymi literami i żyjemy nimi także przy stole dla stałych bywalców. Nikt nie będzie patrzył na nikogo krzywo lub negatywnie tylko dlatego, że ma inny styl życia lub specjalne preferencje dotyczące ubioru. Oczekujemy normalnego wyglądu.

"Każdy Jeck jest po prostu inny".
... i to właśnie sprawia, że nasz Stół dla stałych bywalców jest tak wyjątkowy!

Osoby o nietypowych fantazjach, skłonnościach, preferencjach seksualnych:

Zapraszamy do udziału w Stół dla stałych bywalców.

Wykluczone są jednak osoby, które ...
  • prowadzą pełną praktykę w zakresie prawa karnego (np. handel ludźmi).
  • Nasze BDSM jest (meta)konsensualne i wyraźnie wyklucza sprawy kryminalne. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia w tym kontekście, jeśli okaże się to konieczne.
  • Możemy wykluczyć z gry przy stoliku dla stałych bywalców, jeśli okaże się, że uczestnik był już skazany za przestępstwa (poważne). Decyzja o wykluczeniu zostanie przedyskutowana i podjęta w gronie kierownictwa Stół dla stałych bywalców.




FAQ-Stand: wto, 24.01.2023 / 19:51 Uhr