Ste pridružení k nejakej komunite alebo máte zastrešujúcu organizáciu?


Ste pridružení k nejakej komunite alebo máte zastrešujúcu organizáciu?


Nie, pretože tento stôl pravidelných návštevníkov je nezávislý od akejkoľvek webovej stránky komunity alebo BDSM scény (samozrejme, okrem našej vlastnej domovskej stránky). Nemáme zastrešujúcu organizáciu ani nepatríme do žiadneho klubu. Za súčasť BDSM scény v Nemecku sa považujeme len vo všeobecnosti.

Sme aktívnym členom siete BDSM Münster a Münsterland. Táto sieť vznikla okrem iného vďaka práci našich pravidelných členov pri stole.

Veľkou výnimkou je BVSM e.V. (Bundesvereinigung Sadomasochismus e.V. - www.bvsm.de). Od augusta 2016 sme firemným členom BVSM e.V. "ako stôl pravidelných návštevníkov", aby sme mohli nadväzovať kontakty a vymieňať si skúsenosti s ostatnými stolmi pravidelných návštevníkov v celej krajine. Toto členstvo nemá pre jednotlivých účastníkov Stammtisch žiadne záväzky! Podľa súčasného stavu (koniec roka 2021) BVSM e.V. už pravdepodobne neexistuje, nemá webové stránky ani sa s ňou nedá spojiť e-mailom.

Aj keď sme prítomní na rôznych BDSM-/fetišistických/erotických webových stránkach a máme tam svoje zastúpenie, nepodriaďujeme sa žiadnym vonkajším predpisom, ako by sme mali vyzerať ako pravidelný stôl alebo ako sa máme správať (niektoré portály majú takéto alkoholické predstavy atď.). Sme stopercentne nezávislí a zostaneme takí aj naďalej.

Absolútne nie je podmienkou, aby ste boli registrovaní na externej BDSM/fetiš/erotickej webovej stránke.FAQ-Stand: Ut, 24.01.2023 / 19:50 Uhr