právne upozornenie


právne upozornenie


V minulosti sa, žiaľ, nie raz stalo, že u nás zostali ľudia, ktorí mali pravidelný kontakt s prokuratúrou, políciou, súdmi a podobne - a podľa toho tiež dobre poznali a poznajú rôzne väznice zvnútra. Dozvedeli sme sa to však až neskôr alebo veľmi neskoro - napr. z osobných rozhovorov alebo verejných správ.

BDSM Stammtisch Münster und Münsterland rozhodne nie je kontaktným miestom pre ľudí, ktorí sú alebo v minulosti boli aktívne zapojení do trestnej činnosti v prípadoch, ako sú vraždy, znásilnenia, sexuálne alebo sexuálne činy s maloletými a pod.

Vedenie Stammtischu sa týmto výslovne dištancuje od týchto ľudí.

Ak sa o takýchto prípadoch dozvie vedenie Stammtischu od člena alebo zainteresovanej osoby, okamžite ju vylúčime zo Stammtischu!

Vopred však nekontrolujeme, či má záujemca záznam v registri trestov. Nejde o prekročenie rýchlosti a/alebo body vo Flensburgu.

Vieme, že táto téma je chúlostivá a nie veľmi príjemná, dokonca veľmi desivá (akí ľudia sa pohybujú na scéne...). Aj my sme sa museli a musíme naučiť, ako sa s tým vyrovnať. Avšak - a to treba povedať jasne: pre takýchto ľudí nie je miesto pri našom pravidelnom stole a my máme na túto tému veľmi jasný názor. Platí tu nulová tolerancia - žiadne "keby" a "ale" a možno by ste mohli urobiť výnimku... NIE.

Veľmi dôležité pre nováčikov a záujemcov:

To by však nemalo brániť žiadnemu novému záujemcovi, aby prišiel k stolu pravidelných návštevníkov! Musíme však chrániť ostatných pravidelných účastníkov pri stole a ponúknuť im chránený priestor. Tejto téme sa venujeme otvorene a každému ponúkame chránený priestor.

Musíme o tom len vopred jasne informovať - jasné informácie, jasná komunikácia.FAQ-Stand: Ut, 24.01.2023 / 19:55 Uhr