Bir topluluğa mı bağlısınız yoksa bir şemsiye kuruluşunuz mu var?


Bir topluluğa mı bağlısınız yoksa bir şemsiye kuruluşunuz mu var?


Hayır, çünkü bu müdavimler masası herhangi bir topluluk veya BDSM sahnesi web sitesinden bağımsızdır (tabii ki kendi ana sayfamız hariç). Ne bir çatı kuruluşumuz var ne de bir kulübe üyeyiz. Biz kendimizi sadece genel olarak Almanya'daki BDSM sahnesinin bir parçası olarak görüyoruz.

Münster ve Münsterland BDSM ağının aktif bir üyesiyiz. Bu ağ, diğer şeylerin yanı sıra, müdavimlerimizin masa çalışmaları sayesinde ortaya çıktı.

Büyük bir istisna BVSM e.V.'dir (Bundesvereinigung Sadomasochismus e.V. - www.bvsm.de). Ağustos 2016'dan bu yana, ülke çapındaki diğer müdavim masalarıyla ağ kurmak ve alışveriş yapmak için "müdavim masası olarak" BVSM e.V.'nin kurumsal üyesiyiz. Bu üyeliğin bireysel Stammtisch katılımcıları için hiçbir yükümlülüğü yoktur! Şu anda (2021 sonu) BVSM e.V. artık mevcut değil, ne bir web sitesi var ne de BVSM e.V.'ye e-posta ile ulaşılabiliyor.

Ancak şu anda (2021 sonu) BVSM e.V. muhtemelen artık mevcut değil, ne bir web sitesi var ne de BVSM e.V.'ye e-posta ile ulaşılabiliyor.

Çeşitli BDSM-Fetiş-Erotik web sitelerinde yer alsak ve orada temsil edilsek de, müdavimler masası olarak nasıl olmamız veya nasıl davranmamız gerektiğine dair herhangi bir dış düzenlemeye boyun eğmiyoruz (bazı portalların bu tür likör fikirleri var vb.). Biz %100 bağımsızız ve öyle kalacağız.

Harici bir BDSM/fetiş/erotik web sitesine kayıtlı olmanız bizim için kesinlikle bir ön koşul değildir.FAQ-Stand: Sal, 24.01.2023 / 19:50 Uhr