Yasal Uyarı


Yasal Uyarı


Geçmişte, savcılık, polis, mahkemeler vs. ile düzenli temas halinde olan ve dolayısıyla çeşitli cezaevlerini içeriden iyi tanıyan ve bilen kişilerin bizimle kaldığı ne yazık ki sadece bir kez olmadı. Ancak biz bunu ya sonradan ya da çok geç öğrendik - örneğin kişisel konuşmalar ya da kamuya açık raporlar yoluyla.

BDSM Stammtisch Münster und Münsterland kesinlikle cinayet, tecavüz, reşit olmayanlarla cinsel ilişki vb. suçlara aktif olarak karışmış veya geçmişte karışmış kişiler için bir irtibat noktası değildir.

Stammtisch yönetimi bu vesileyle bu kişilerle arasına açıkça mesafe koymaktadır.

Bu tür durumların bir üye veya ilgili tarafça Stammtisch yönetimine bildirilmesi halinde, bu kişiyi derhal Stammtisch'ten dışlayacağız!

Ancak, ilgili bir tarafın sabıka kaydı olup olmadığını önceden kontrol etmiyoruz. Bu Flensburg'daki hız ve/veya puanlarla ilgili değil.

Biliyoruz, bu konu hassas ve çok hoş değil, hatta çok korkutucu (sahnede ne tür insanlar dolaşıyor ...). Biz de bununla nasıl başa çıkacağımızı öğrenmek zorunda kaldık ve kalıyoruz. Ancak - ve bunu burada açıkça söylemek gerekir: müdavimlerimizin masasında bu tür insanlara yer yoktur ve bu konuda çok net bir görüşümüz var. Burada sıfır tolerans var - eğer ve ama yok ve belki de bir istisna yapabilirsiniz ... HAYIR.

Yeni gelenler ve ilgili taraflar için çok önemli:

Ancak bu durum, ilgilenen herhangi bir yeni kişinin müdavimlerin masasına gelmesini engellememelidir! Ancak, diğer müdavim masa katılımcılarını korumak ve onlara korunaklı bir alan sunmak zorundayız. Bu konuyu açıkça ele alıyor ve herkese korunaklı bir alan sunuyoruz.

Sadece bu konuda önceden net bilgi vermemiz gerekiyor - net bilgi, net iletişim.FAQ-Stand: Sal, 24.01.2023 / 19:55 Uhr