Gerçek bir müdavim masasıyken neden müdavim masaları web kamerası sohbeti üzerinden düzenleniyor?


Gerçek bir müdavim masasıyken neden müdavim masaları web kamerası sohbeti üzerinden düzenleniyor?


Stammtisch'in 2012'deki kuruluşundan bu yana, sanal değil gerçek bir Stammtisch olmaya kararlıyız. Ancak 2020'nin başına kadar Korona salgını yoktu ve o zamana kadar yiyecek içecek işletmelerinin kapatılmasıyla birlikte sokağa çıkma yasakları da yoktu.

Corona bizi burada biraz düşünmeye zorluyor.

Korona pandemisine rağmen müdavimlerimizin birbirlerini görmek ve iletişimde kalmak istediklerini fark ettik. Bu nedenle gerçek Stammtisch'i geçici olarak sanal bir video platformuna geçirmeye karar verdik. Görüntülü sohbet çok iyi çalışıyor, katılımcının sadece bir bilgisayara veya internet bağlantısı olan bir akıllı telefona ihtiyacı var.

Görüntülü sohbet için tam internet adresi nedir?

Yeni gelen veya ilgilenen kişilerden iletişim formumuz veya stammtisch@bdsm-muenster.com adresindeki e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmelerini rica ediyoruz. Daha sonra sizi zamanında bilgilendireceğiz.

Önemli not: Sanal müdavim masaları sadece yedek müdavim masalarıdır! Gerçek offline müdavim masalarını tercih etmeye ve fırsat buldukça düzenlemeye devam edeceğiz. Restoranların tesislerini tekrar açmalarına izin verilir verilmez, Mauritius'ta yerinde tekrar buluşacağız. Burada elbette birbirimizden yeterli mesafede oturacağız ve şu anda geçerli olan Korona Koruma Yönetmeliğine uyacağız. Açılıştan sonra tekrar bir kapanma olursa, yine sanal müdavim masası versiyonuna geçeceğiz.



FAQ-Stand: Sal, 24.01.2023 / 19:54 Uhr