Stammtisch'e arabayla gitmenin en iyi yolu nedir?


Stammtisch'e arabayla gitmenin en iyi yolu nedir?


Stammtisch lokasyonumuz Mauritius, Münster'de Warendorfer Straße 71 adresindedir. Araba ile geliyorsanız, lütfen navigasyon cihazınızı bu adrese programlayın. Stammtisch veya bir etkinlik başka bir yerde gerçekleşiyorsa, lütfen tarih ayrıntıları sayfasında verilen adresi kullanın.

Lütfen park yeri bulmak için yaklaşık 10 - 15 dakika bekleyin. Ya doğrudan yol kenarında bir park yeri bulursunuz ya da ara sokaklara girersiniz.

NUNAV ile Varış / Navigasyon

Arabayla stressiz bir yolculuk için NUNAV ile navigasyon öneririz. Neden?

Navigasyon sistemlerinin çoğu, kullanıcıyı genellikle bilinen büyük ana yollar üzerinden hedefe giden en kısa ve/veya en hızlı rota üzerinden yönlendirir. Navigasyon sistemlerinin çoğunluğu artık bu rotaları seçiyorsa, bu rotaların hızla tıkandığını ve bu rotalarda trafik sıkışıklığı riskinin çok yüksek olduğunu hesaplamak kolaydır.

NUNAV rota hesaplaması için mevcut yol ağının tamamını kullanır. Bu, kullanıcının tıkanıklık potansiyelinin şu anda çok düşük olduğu yollar boyunca yönlendirildiği anlamına gelir. Kural olarak bu, hedefinize daha hızlı ve daha az stresle ulaşmanızı sağlar. NUNAV için en hızlı veya en kısa rota diye bir şey yoktur, sadece tek bir optimal rota vardır. NUNAV her 15 saniyede bir hesaplanan rotanın hala ideal olup olmadığını kontrol eder ve gerekirse mevcut konumdan hedefe giden rotayı yeniden hesaplar.

Elbette hiçbir navigasyon sistemi %100 mükemmel değildir. Bir rota üzerindeki bir yol kısa süre içinde kapatılırsa (örn. kaza, şantiye, etkinlik, yoldaki engeller vb.), bu durum kolay ve rahat bir şekilde NUNAV'a girilebilir ve raporlanabilir. NUNAV sağlayıcısı Graphmasters GmbH'de kısa bir manuel kontrolden sonra, mesaj rota hesaplamasında tüm NUNAV kullanıcıları için dikkate alınır. Bölgede ne kadar çok kullanıcı NUNAV kullanırsa, rota hesaplaması o kadar doğru ve iyi olur.

NUNAV, Android ve iOS için ücretsiz (reklamsız) olarak mevcuttur ve otomobiller, otobüsler, kamyonlar ve kurye hizmetleri için kullanılabilir. NUNAV aktif olarak daha da geliştirilmektedir ve navigasyon yazılımı olarak onu benzersiz kılan ve kılmaya devam edecek olan birçok başka özelliğe sahiptir (örneğin varış noktasındaki park yerlerinin görüntülenmesi, benzin istasyonlarının veya elektrikli şarj istasyonlarının görüntülenmesi vb.

Navigasyon uygulaması NUNAV içinde bir QR kodu tarayabilirsiniz (arama alanının sağındaki düğme). Bu QR kodu hedef adresin tamamını içerir, böylece hiçbir şey yazmanıza gerek kalmaz. Bu sayfayı örneğin bir akıllı telefonla ziyaret ediyorsanız ve NUNAV'ı zaten yüklediyseniz, tüm hedef verilerini doğrudan NUNAV'a aktarmak için QR kodunun altındaki NUNAV metin bağlantısına tıklamanız yeterlidir. Daha kolay olamazdı!

www.nunav.net
Android için Nunav uygulaması
iOS için Nunav uygulaması

FAQ-Stand: Sal, 24.01.2023 / 19:56 Uhr