Benden hangi kişisel veriler toplanıyor ve bunlar nasıl kullanılıyor veya işleniyor?


Benden hangi kişisel veriler toplanıyor ve bunlar nasıl kullanılıyor veya işleniyor?


Aşağıdaki bilgileri müdavimler masası üye yönetimimizde saklıyoruz.

Gerçek adınızı ve e-posta adresinizi zorunlu olarak kabul ediyoruz. Takma adları veya lakapları kasıtlı olarak kaydetmiyoruz.

Belirttiyseniz, telefon, konum, doğum yılınız veya ilişki durumunuz gibi diğer ana veriler. Ayrıca, belirtilmişse, eğilimleriniz veya BDSM deneyiminiz. Bu bilgiler, iletişim formu aracılığıyla bize verdiğiniz gönüllü bilgilerdir. Bir müdavim masasını ziyaret ederken verdiğiniz bilgiler de buraya dahil edilebilir.

Yaş ve konum istatistiklerimiz için bize doğum yılınız ve ikamet ettiğiniz yer veya ilçe gibi bilgileri verebilirseniz iyi olur.

Ayrıca bizimle iletişime geçtiğiniz tarih, müdavimler masamızı ilk ziyaret ettiğiniz tarih, gözlem sürenizin ne kadar sürdüğü (bu değer dinamiktir) ve müdavimler masasını gerçekten ne zaman ziyaret ettiğiniz gibi istatistiksel verileri de kaydediyoruz. Müdavimlerin masasına yapılan fiili ziyaretler cari yıl ve geriye dönük iki yıl için kaydedilmektedir.

Ayrıca, bültenimize kayıtlı olup olmadığınızı, WhatsApp grubumuzun bir katılımcısı olup olmadığınızı, bu grup için işaretlenip işaretlenmediğinizi ve bir konu arayıcısı olup olmadığınızı not ediyoruz.

Ayrıca özel bir etkinlik için kayıt yaptırıp yaptırmadığınızı da kaydederiz.

Tüm bu verileri, tam olarak bu amaç için oluşturduğumuz kullanıcı girişinizde istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Bizimle ilk iletişime geçtiğinizde size kişisel erişim verilerinizi göndereceğiz.FAQ-Stand: Sal, 24.01.2023 / 19:53 Uhr