Чи пов'язані Ви з громадою або маєте головну організацію?


Чи пов'язані Ви з громадою або маєте головну організацію?


Ні, тому що ця таблиця постійних клієнтів не залежить від будь-якої спільноти або сайту БДСМ-сцени (крім нашої власної домашньої сторінки, звичайно). У нас немає парасолькової організації, ми не належимо до асоціації. Ми вважаємо себе лише частиною БДСМ-сцени Німеччини в цілому.

Ми є активним членом БДСМ-мережі Мюнстера та Мюнстерланду. Ця мережа виникла в тому числі завдяки роботі наших постійних клієнтів за столом.

Великим винятком є BVSM e.V. (Bundesvereinigung Sadomasochismus e.V. - www.bvsm.de). З серпня 2016 року ми є корпоративним членом BVSM e.V. "як стіл постійних гравців" з метою налагодження зв'язків та обміну з іншими столами постійних гравців по всій країні. Це членство не несе жодних зобов'язань для окремих учасників Stammtisch! На даний момент (кінець 2021 року) компанія BVSM e.V. більше не існує, не має веб-сайту, з нею неможливо зв'язатися електронною поштою.

Однак на даний момент (кінець 2021 року) компанія BVSM e.V., ймовірно, більше не існує, немає веб-сайту та неможливо зв'язатися з BVSM e.V. електронною поштою.

Незважаючи на те, що ми присутні на різних БДСМ-/Фетиш-/Еротичних сайтах і представлені там, ми не підкоряємося ніяким зовнішнім регламентам щодо того, яким повинен бути стіл завсідників або як ми повинні себе вести (на деяких порталах є такі алкогольні уявлення і т.д.). Ми були на 100% незалежними і залишаємося такими.

Для нас абсолютно не обов'язково, щоб ви були зареєстровані на зовнішньому БДСМ/фетишистському/еротичному сайті.FAQ-Stand: Втр, 24.01.2023 / 19:50 Uhr